Difference between revisions of "Summon Wyvern"
| Line 7: | Line 7: | ||
|Rank:||[[:Category:Average Spells|Average]] | |Rank:||[[:Category:Average Spells|Average]] | ||
|- | |- | ||
| − | |Type:||[[Instant | + | |Type:||[[Instant/Summon]] |
|- | |- | ||
|Cast Turn:||3 | |Cast Turn:||3 | ||
Revision as of 15:57, 7 November 2007
| Magic Speciality: | |
| Rank: | Average |
| Type: | Instant/Summon |
| Cast Turn: | 3 |
| Cast M.P.: | 28,900 |
| Research Cost: | 2,000 |
| Upkeep: | None |
| Related Unit: | Wyvern |
Effects
- Summons Wyvern into your army.